אופיר

ישי

יובל

faculty310@gmail.com

aplaton99@gmail.com

aplaton101@gmail.com

הדרכה קבוצתית ואישית לסטודנטים

הדרכה קבוצתית ואישית לסטודנטים

עוד לפני היום הראשון ללימודי התואר הראשון בוודאי הכינו אתכם לכך שלאורך שנותיכם כסטודנטים תידרשו להגיש מגוון מטלות רחב למדי, לרבות הכנת הצעות עבור שאלת מחקר, פרקי סקירה ספרותית ועבודות מחקר מקיפות כמו עבודות סמינריון.

בכל אחת מהמטלות הללו נדרשים הסטודנטים להפגין מגוון רחב של כישורים ולהוכיח את הידע שנצבר לאורך הלימודים, אלא שבמקרים רבים ניצב הסטודנט מול המטלה שלפניו כשהוא מבולבל, מתלבט או אפילו חסר אונים, ותוהה כיצד עליו לגשת למשימה הזו בכלל.

אחת האפשרויות שיכולות להיות רלוונטיות לסטודנטים במצב הזה, היא האפשרות של הדרכה צמודה. הדרכה אישית או קבוצתית לסטודנטים היא משמעותית, משום שהיא מהווה נקודת פתיחה אידאלית למי שצריך להגיש עבודה אקדמית וזקוק להכוונה ולתדרוך.

איך מתנהלת הדרכה אישית לסטודנטים?

חשבו על ההדרכה הזו כעל שיעור פרטי, אלא שבמקום להתמקד בנושא לימודים מוגדר, אתם פשוט מקבלים תמיכה צמודה לצורך הגשת עבודה אקדמית. במהלך ההדרכה תוכלו לשקף בפני המדריך שלכם, שהוא אדם מנוסה ובעל כל המיומנויות הדרושות לצורך המשימה שלפניכם, היכן הקשיים שלכם ומה תוקע אתכם.

המדריך האישי שלכם יוכל להנחות אתכם, בין אם אתם אמונים על כתיבה עבודה אקדמית אישית ובין אם המטלה שלכם היא קבוצתית, לגבי הדרך הטובה ביותר "לתקוף" את המשימה. גם לאחר שתצאו לדרך ותתחילו באיסוף המידע או אפילו בשלב הכתיבה, המדריך שלכם יוכל לספק לכם תמיכה ולהעניק לכם משוב ברור ומוגדר באשר להתקדמות שלכם בתהליך.

מאחר והציון שלכם חשוב לכם ואתם רוצים לעשות הכל נכון כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, אין ספק שהדרכה אישית או קבוצתית לסטודנטים יכולה להיות פתרון אידאלי שיוביל אתכם להצלחה.

מאיפה מתחילים?
כדי להתחיל להתניע את התהליך וליהנות מהדרכה אישית או קבוצתית לכתיבת עבודות אקדמיות או להגשת מטלת כתיבה אחרת במסגרת הלימודים האקדמיים שלכם, כל שאתם צריכים הוא פשוט להחליט שאתם לא עושים את זה לבד.

מאחר ואתם מעוניינים לעמוד במטלות שלכם ולקבל ציונים טובים שיאפשרו לכם להשלים את הלימודים בהצלחה, שלחו את המשימה שלכם למדריך ובקשו ייעוץ והדרכה, באופן ובמועד שיתאימו לכם, והקשיבו לרעיונות, לעצות ולהדרכה שתקבלו. ישנם רבים שיוכלו לייעץ, אך רק מי שעבר לימודים אקדמיים וליווה סטודנטים לאורך השנים יידע לכוון אתכם באופן מדויק ונכון, על פי כללי האקדמיה ובהתאם להנחיות המרצים שלכם, והכל מתוך מטרה אחת עיקרית שתנחה אותו לכל אורך הדרך, וזוהי ההצלחה האישית שלכם!

תמונה של מדריכה קבוצתית ואישית לסטודנטים

צרו קשר

ממליצים עלינו
"רק בזכותכם קיבלתי ציון 95 ועברתי את הקורס בהצלחה! מחכה לפנות אליכם שוב בעבודה הבאה".

עדי, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני אחד שקשה לו ממש באנגלית, והייתי אבוד עד שחבר המליץ לי עליכם. התרגום שלכם עזר לי כל-כך בכתיבת העבודה והפך אותה למהנה".

שגיא, מכללת אורנים
ממליצים עלינו
"תודה ליחיא ותודה לאפלטון שעזרו לי הכי מהר שרק אפשר עם העבודה הזאת!".

יוני, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני חייבת להודות לכותב על המקוריות והמהירות שבה הוא כתב את העבודה. קיבלתי 93!".

יסמין, המכללה הערבית לחינוך
ממליצים עלינו
"לא יודעת מה הייתי עושה בלי העזרה שלכם בחלק הסטטיסטי של הסמינריון שלי…".

אלינור, מכללת קיי
סגירת תפריט