אופיר

ישי

יובל

faculty310@gmail.com

aplaton99@gmail.com

aplaton101@gmail.com

הסיוע האקדמי שלנו בכתיבת העבודות שלכם

סיוע אקדמי בכתיבת עבודות, מאז ומתמיד, היה מצרך מבוקש בקרב סטודנטים בשל מגבלות הזמן, ההבנה והעשייה שבהן הם נתקלים כבדרך קבע. סיוע זה מתמקד בכל האספקטים, שאליהם נדרש הסטודנט בעת כתיבת העבודה, ועליו לבצעם בצורה המיטבית ביותר.

לכן, כמעט כל סטודנט זקוק לסיוע הזה, מתוך הרצון לעבור בהצלחה את שנת לימודי התואר הראשון או לימודי התואר השני שלנו.

במאמר זה, נסקור עבורכם את המידע החיוני והרלוונטי אודות הסיוע של חברתנו, וכיצד הוא מורכב. ניגע בכל הפרטים החשובים, שראוי שאתם כסטודנטים תדעו. ולכן, אם אתם זקוקים מאוד לסיוע הזה, ואין לכם למי לפנות בעניין, המאמר הזה מיועד בדיוק בשבילכם. בואו ונתחיל.

סטודנטית זקוקה לסיוע אקדמי בכתיבת עבודות

סיוע אקדמי בכתיבת עבודות – כיצד?

לרוב, מיקוד הסטודנטים באקדמיה הינו בעבודות גמר. מדובר בעבודות מסכמות של השנה, שבוחנות את הידע הרב, שהסטודנט צבר במהלך שנת הלימודים האקדמית, ובעבודות אלו, בשונה מעבודות קטנות יותר, הסטודנט נדרש להצלחה המרבית ביותר. ומדוע?

מכיוון שעבודות אלו מהוות את הציון העיקרי בסוף כל שנה, לצד הציון שהתקבל במבחן. ולכן, בחברתנו מתקבלות פניות רבות בבקשה לסיוע אקדמי בכתיבת עבודות. סיוע זה בא לידי ביטוי בהדרכה ובליווי, שאתם הסטודנטים תקבלו מצוות העורכים המסור והמקצועי שלנו, שלא יחסיר ממכם שום פרט, שבו תרצו להתמקד כדי לצלוח את עבודתכם.

בחלק הבא, נתמקד במספר כללים חשובים, הקשורים לאופן כתיבת עבודתכם. בואו נמשיך.

כללים חשובים

הכללים הראשוניים, שחשוב להתמקד בהם, קשורים לאסתטיקה. לכל עבודה שתכתבו, רצוי שתהיה בכתב david בגודל 12, הקפדה על פסקאות ועל שורה וחצי (1.5) רווח שבין פסקה אחת לפסקה שנייה. הסדר חשוב, וגם מאוד משפיע על ציון העבודה. דמיינו זאת כחדר מסודר, שנעים ללון בו, ולכן עבודה מסודרת- נעים לקרוא אותה.

חשוב מאוד להדגיש, כי הכתיבה שלכם חייבת להיות רהוטה, קולחת ומסודרת, בשפה אקדמית נאותה. בחלקים מסוימים מן העבודה אמנם תינתן כתיבה חופשית, אך גם בכתיבה זו יש להקפיד על הכללים הללו, למשל: במבוא ובסיכום.

לא מצליחים עם זה? בצוות האקדמי שלנו יש מומחים לעריכה לשונית. עריכה זו פירושה הקפדה על פיסוק נכון, הגהה, מבנה תחבירי תקין, אי שגיאות כתיב, פסקאות ומבנה משפטים ראוי, שיוצר סדר בכתיבתכם. המומחים שלנו יעזרו לכם ללטש את התוצר שלכם, ובזכות הידע הרב שברשותם, יעשו את ההבדל שבין עבודה טובה אך לא ראויה לבין עבודה טובה וראויה.

מידע נוסף

אם מידע זה עדיין לא מספק בעבורכם בכל הנוגע לסיוע שלנו, אז עליכם לדעת כי הצוות שלנו הכין בעבורכם עמוד מידע אודות כתיבת עבודות במסגרת התואר – שנמצא כאן. קריאה מהנה, ואנו מאמינים כי המידע הנוסף יעזור לכם להרכיב את הפאזל של הבנת הנושא. בחלק הבא, נביא דוגמא לסיוע שלנו בעבודה סמינריונית. בואו נמשיך.

ולפני כן, זכרו שהצוות שלנו זמין כל העת, ומהווה מענה תמידי לכל שאלותיכם.

דוגמא לסיוע

כדוגמא, הצוות שלנו מסייע בנושא עבודה סמינריונית בחינוך. עבודה זו מכילה:

  1. מבוא
  2. סקירת ספרות
  3. מערך מחקר
  4. ממצאי מחקר
  5. דיון, סיכום ומסקנות
  6. ביבליוגרפיה

עבודה זו הינה מיוחדת במינה, כי בשונה מעבודות אחרות, בחירת הנושא קשורה בזיקת הסטודנט אליו, ובקשר של נושא זה לתכנים מקצועיים, שעימם הסטודנט יבוא בעתיד, עת יתחיל את הקריירה החינוכית שלו, בין אם כמורה בבתי ספר ובין אם בכל תפקיד הרלוונטי לכך.

למידע נוסף, אל תהססו להתקשר ונהיה שם לסייע לכם.

צרו קשר

ממליצים עלינו
"רק בזכותכם קיבלתי ציון 95 ועברתי את הקורס בהצלחה! מחכה לפנות אליכם שוב בעבודה הבאה".

עדי, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני אחד שקשה לו ממש באנגלית, והייתי אבוד עד שחבר המליץ לי עליכם. התרגום שלכם עזר לי כל-כך בכתיבת העבודה והפך אותה למהנה".

שגיא, מכללת אורנים
ממליצים עלינו
"תודה ליחיא ותודה לאפלטון שעזרו לי הכי מהר שרק אפשר עם העבודה הזאת!".

יוני, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני חייבת להודות לכותב על המקוריות והמהירות שבה הוא כתב את העבודה. קיבלתי 93!".

יסמין, המכללה הערבית לחינוך
ממליצים עלינו
"לא יודעת מה הייתי עושה בלי העזרה שלכם בחלק הסטטיסטי של הסמינריון שלי…".

אלינור, מכללת קיי
סגירת תפריט