אופיר

ישי

יובל

faculty310@gmail.com

aplaton99@gmail.com

aplaton101@gmail.com

עבודות דוקטורט בחו"ל

ההחלטה לפנות ללימודי דוקטורט בכל תחום ידע הינה החלטה משמעותית בחייו של כל סטודנט. השקעה מרובה נדרשת להשלמת משימה זו, הכרוכה במאמצים אינטלקטואליים, נפשיים, פיסיים וכלכליים.

הנטייה הטבעית היא לפנות לאחת מהאוניברסיטאות בארץ, שיקול שיש בו יתרונות ברורים כגון ידיעת השפה , תרבות מוכרת, קירבה למשפחה ואף יתרונות כלכליים.

למרות זאת, לימודי דוקטורט בחו"ל פותחים בפני הסטודנט הזדמנות לעולמות חדשים ומרתקים אותם הוא ילמד להכיר בשנות לימודיו. ההכרות עם האוניברסיטאות בחו"ל ושיטות הלימוד השונות, החיים הסטודנטיאליים בקמפוס, לימודי השפות והכרת המנטאליות השונה, יתרמו תרומה חשובה ביותר להתפתחות ולצמיחה האישית של הסטודנט.

קבלת ההחלטה ללמוד לימודי תואר שלישי בחו"ל מציבה אתגר לא פשוט בפני הסטודנט, אך השלמתה של המשימה בהצלחה תניב יתרונות מרובים לאורך השנים.

סטודנטים שלומדים לימודי דוקטורט

אנחנו באפלטון מעוניינים להקשיב לכם ולצרכים שלכם, להתאים את הצוות המומחים לנושא העבודה הדוקטורט שלכם בכל שלב בתהליך הכתיבה כדי שיחד נשיג ציון גבוה. ההצלחה היא של כולנו!

צרו קשר

ממליצים עלינו
"רק בזכותכם קיבלתי ציון 95 ועברתי את הקורס בהצלחה! מחכה לפנות אליכם שוב בעבודה הבאה".

עדי, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני אחד שקשה לו ממש באנגלית, והייתי אבוד עד שחבר המליץ לי עליכם. התרגום שלכם עזר לי כל-כך בכתיבת העבודה והפך אותה למהנה".

שגיא, מכללת אורנים
ממליצים עלינו
"תודה ליחיא ותודה לאפלטון שעזרו לי הכי מהר שרק אפשר עם העבודה הזאת!".

יוני, מכללת סכנין
ממליצים עלינו
"אני חייבת להודות לכותב על המקוריות והמהירות שבה הוא כתב את העבודה. קיבלתי 93!".

יסמין, המכללה הערבית לחינוך
ממליצים עלינו
"לא יודעת מה הייתי עושה בלי העזרה שלכם בחלק הסטטיסטי של הסמינריון שלי…".

אלינור, מכללת קיי
סגירת תפריט